مردان بزرگ ...

 

مشخصات بارز مردان بزرگ

 

- مردان بزرگ، چون دیگران بر زمین می‌افتند اما آنان دستان پرتوان خود را بر زانو زده ( یا علی می گویند ) و بر می‌خیزند در حالی که مردان کوچک، همواره از دلهره‌ی زمین خوردن، فرو می‌ریزند.

 

- مردان بزرگ، کامیابی و خوشبختی دیگران را نیز بخشی از موفقیت خود تلقی می‌کنند در حالی که مردان کوچک، حتی کامیابی و خوشبختی خود را سخت به خاطر می‌سپارند.

 

- مردان بزرگ، قلبی به وسعت دریا دارند که در آن جز شفافیت، زلالی ، صفا و ماندگاری نیست در حالی که مردان کوچک، در سینه قلبی چنان کوچک دارند که گنجشکان را نیز به تعقیب وا می‌دارند.

 

مردان بزرگ، در سراندیشه‌هایی شکوفا و بالنده می‌پرورانند و در مسیر تحقیق آنها، سبک‌بال گام برمی‌دارند در حالی که مردان کوچک، تنها به شکست و عواقب آن می‌اندیشند و شاید هراس از مضحکه شدن دارند.

 

- مردان بزرگ، از روابط فردی و اجتماعی خود لذت می‌برند و آموختنی‌های خود را در این روابط جست‌وجو می‌کنند در حالی که مردان کوچک همواره در زندان کوچک خود محصورند.

 

- مردان بزرگ، آن‌گونه زندگی می‌کنند که شرمسار خود نباشند و آنگونه می‌میرند که مرگ را شرمسار خود سازند در حالی که مردان کوچک، تنها می‌میرند و شرمندگی را فریاد می‌کنند.

 

- مردان بزرگ، بزرگی را نه از پس تحقیر و سرزنش دیگران بلکه با بازبینی و اصلاح عمل خود کسب می کنند در حالی که مردان کوچک، آموخته‌ای جز تحقیر و نکوهش هر آنچه پیرامون‌شان است، ندارند.

 

- مردان بزرگ، به دیگران پیش از هر قضاوت عجولانه‌ای اعتماد می‌کنند و آنان را در عرصه‌ی زندگی محک می‌زنند در حالی که مردان کوچک، حتی به خود نیز اعتماد ندارند.

/ 17 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجید

سلام دوست و همکار گرامي وب خوب و قشنگي داري به منمخ سر بزن اگرم با تبادل لينک موافقي منو با نام """اس ام اس+18"اس ام اس فا" لينک کن خبرم کن تا لينکت کنم www.p30sms.sub.ir

فاطمه

وبلاگ خيلي جالبه و نسبت به اوايل وبلاگ خيلي بهتر و متنوع تر شده، اميدوارم زودتر تابستون بشه و بتونم منم باهاتون همكاري كنم . موفق باشيد.[گل]

شیرین

[گل]سلام. با عکسهای اسکار به روزم

گیلدا

سلام ماندانا جان. مردان بزرگ از بدبختی خوشبختی می سازند. ماندانا جان به پست چیزهای کوچک در متن وبلاگم لینک کردم با اجازه [گل]

heaven

قابل توجه آنان که به آينده اميدوارند کسب درآمد مادام العمر آسان براي مديران وبلاگها و وبسايتها شرکت در بزرگترين مسابقه تبليغات کليکي شما ميتوانيد با قرار دادن حتي يک تبليغ در اين مسابقه شرکت کنيد علاوه بر شرکت در مسابقه به ازاي هر کليک بر روي تبليغ تا 800 ريال درآمد کسب نمائيد مسابقه 3000000 توماني تکرار شدني نيست جوايز از 700000 تومان تا 15000 تومان براي 60 نفر فرصت ثبت نام را از دست ندهيد شما هم ميتوانيد يکي از برندگان خوش شانس باشيد براي شرکت در مسابقه و يا کسب اطلاعات بيشتر به آدرس سايت ما بيائيد. بهشت آسموني

شیذر

سلام دوست عزيز... خوشحال مي شم اگه بشه با هم تبادل لينك كنيم چون وبلاگ قشنگي داري...[گل]

پویا

سلام دوست عزیز خوشحال میشم با هم تبادل لینک داشته باشیم. حتما یه سر بزن یا علی. www.irebook.persianblog.ir

رژانو

مردان بزرگ کم پیدا می شوند....

سوته دل

سعی کن وقتی مطلبی می نویسی به اعتقادات ربطش ندی : (مردان بزرگ، چون دیگران بر زمین می‌افتند اما آنان دستان پرتوان خود را بر زانو زده ( یا علی می گویند ) و )

آریا

در اینجا مرد یعنی آدم به معنای جنسیت نیست