مغز خانمها و آقایون

بالاخره دکتر وارد شد ، با نگاهی خسته ، ناراحت و جدی .

دکتر در حالی که قیافه نگرانی به خودش گرفته بود گفت :"متاسفم که باید حامل خبر بدی براتون باشم , تنها امیدی که در حال حاضر برای عزیزتون باقی مونده، پیوند مغزه .
"این عمل ، کاملا در مرحله أزمایش ، ریسکی و خطرناکه ولی در عین حال راه دیگه ای هم وجود نداره, بیمه کل هزینه عمل را پرداخت میکنه ولی هز ینه مغز رو خودتون باید پرداخت کنین ."

اعضا خانواده در سکوت مطلق به گفته های دکتر گوش می کردن , بعد از مدتی بالاخره یکیشون پرسید :" خب , قیمت یه مغز چنده؟"

 دکتر بلافاصله جواب داد :"5000$ برای مغز یک مرد و 200$ برای مغز یک زن ."

موقعیت نا جوری بود , آقایون داخل اتاق سعی می کردن نخندن و نگاهشون با خانمهای داخل اتاق تلاقی نکنه , بعضی ها هم با خودشون پوزخند می زدن !

بالاخره یکی طاقت نیاورد و سوالی که پرسیدنش آرزوی همه بود از دهنش پرید که : "چرا مغز آقایون گرونتره ؟ "

 دکتر با معصومیت بچگانه ای برای حضار داخل اتاق توضیح داد که : " این قیمت استاندارد عمله ! باید یادآوری کنم که مغز خانمها چون استفاده میشه، خب دست دومه و طبیعتا ارزونتر !!!!!!!!!!!! "

 

پ.ن: بازنده

پ.ن ٢ : روز مرد مبارک.لبخند (هرچن با ٢ روز تاخیر ‌ولی اشکال نداره، مَردن دیگه!فرشته)

/ 19 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پری دریایی

مگر نمي داني که بزرگترين دشمن آدمي فهم اوست!!! پس تا ميتواني خر باش تا خوش باشي. بابا با معرفت حالا ديگه نمياي استقبال! آب دستته بذار زمين بيا استقبال من! پري دريايي! ناز نوشت هم نذاری دعا میکنم کچل شی.

اصغر

البته من به خانوما به خاطر چیزی غیر از عقلشون احترام میذارم. بالاخره باید در هر کس نکات مثبتش رو دید.

parishan

""" رند عالم سوز را مصلحت بینی چه کار کار ملک است آنکه تدبیر و تأمل بایدش """ ((0001))

منوچهر

سلام . من به نظر همه احترام میذارم چه تعریف چه توهین. شما هم ناراحت نشو. عاقلان دانند و بس. پیش ما هم بیا

کابوس

خیر سرت مثلا به مردا تبریک گفتی؟

کابوس

ناراحت نشی،ولی خیلی کودکانه بود

یعنی این وبلاگ آخره آپدیته

مهسا

چرا این عکسو ([فرشته]) گذاشتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [منتظر]

علی

جالبه که بعضی ها بر علیه آقایون تا میتونن میتازونن شاید به نوعی مبارزه علیه طبیعت باشه بی توجهی آقایون به خانوم ها و سرگرمی های متفاوت و به کرارشون کمی حسادت آنها را تحریک می کنه به هر حال در همه عالم مرد ها از قوای محرکه بیشتری برخوردارند و خانم ها به دلایل متفاوت توان برابری را ندارند و در عرصه خیال به جنگ الفاظ می پردازند و کشش طبیعت مرد ها به زنها باعث میشه که اونها در این رجز خانی ها کوتاه بیان و صف آرایی نکنن البته خانوم ها همیشه خانم و با وقار هستند این درش شکی نیست اما آفایون عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییی و جالب ترند

آریا

خیلی پوچ بود. موضوعیت [فرشته] رو هم نفهمیدم این اهانت ها کجاش فرشته وار بود؟! (و باور کن من فرق طنز و توهین و می قهمم، این یکی توهین بود) این حرف ها به زشتی همون خشونت هایی ه که ازش گله دارید @آرتمیس: ببین من نمی دونم مردایی که شماها دیدین چه جوری بوده ن( یا اصلا دیدین؟! :دی) ولی ولله بالله خیلیا هستن که دعوا ندارن. این تاکتیک های نبوغ آمیزتو داری بیخودی به کار می گیری! پی نوشت: اگه کمکی می کنه، بگم که کاملا درک می کنم که کامنت علی چقدر چرت و اعصاب خرد کنه براتون