8 نکته برای یک زندگی بیست

‌1) صبح ها که از خواب بیدار می شوید، دستگاه عیب سنج و ایرادگیر وجودتان را از کار بیندازید. قول می دهم؛ خورشید درخشان تر، پرنده ها خوش آوازتر، مردم مهربان تر و حتی کسب و کار پربرکت تر خواهد شد.  

2) در معادلات زندگی هیچ گاه از علامت منفی استفاده نکنید، به خاطر داشته باشید که تفکر منفی از آن چنان قدرتی برخوردار است که می تواند با قرار گرفتن در پشت یک معادله بزرگ زندگی، همه علامت های مثبت آن را تغییر داده و مانند خود منفی بسازد.

  3) هیچ گاه در گره زدن طناب پاره شده دوستی تعلل به خرج ندهید، گاهی اوقات غرور بی جا سبب می شود که حتی همسران خوب توجهی به گسستگی ریسمان بین خود ننمایند. مطمئن باشید گره زدن به خاطر کمتر نمودن طول طناب، نزدیکی را بیشتر می کند.

  4) آنتن های ذهن تان را تنها به سوی ایستگاه هایی تنظیم کنید که شبانه روز امواج مثبت پخش می کند، کاری کنید که کارکنان ایستگاه های منفی از شدت بیکاری اخراج شوند.  

5) سعی کنید قلبی مقاوم داشته باشید، قلبی که مقابل گرم و سرد حوادث و ضربه های عاطفی همچون ظروف چینی با اندک ضربه ای خرد نشود.  

6) دل تان را تبدیل به اقیانوس آرام نمایید نه یک مرداب ناچیز. فکر نمی کنید حتی تصور اقیانوس هم احساسی از عظمت و پهناوری را در دل ایجاد کند؟ آنها که دل هایشان مرداب است با کوچک ترین حادثه ای به تلاطم می افتد، برعکس کسانی که شدیدترین گرداب ها و جریان های حوادث هم آرامش شان را بر هم نخواهد زد.  

7) تجربه های تلخ و شیرین زندگی را درس فهمیدنی بدانید و نه حفظ کردنی، چرا که مطالب حفظ شده پس از مدت زمانی پاک می شوند.  

8) مصمم باشیم تا با استفاده از پاک کننده هایی همچون دعا و نیایش

 
/ 6 نظر / 14 بازدید
مترسک

سلام خوشحال مي شم به من سر بزنيد اجازه مي ديد وب شما رو add كنم؟

ماندانا ابری

درود رژانو جان منم عين همين پست رو چند وقت پيش نوشته بودم موفق باشي خانم گل

Joker

مایل به تبادل لینک هستی؟ خبرش رو بده.

درنا

سلام مورد هشتمی رو ناقص دیدم خیلی ارامش بخش بود دست گلتون درد نکنه . کلی انرژی گرفتم

سایه قرمز

سلام ... شماره هشت ادامه داره یا نه ؟ موفق و پیروز باشی یا حق

گیلدا

سلام از مرداب ها باید نجات پیدا کنیم[گل]