هزار و یک شب

مباحث زنان

روانشناسی شخصیت زنان متولد شهریور
ساعت ۳:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٦/۱۳  

مقدمه: از اونجایی که شهریور ، ماه تولد خود من هم هست ، وقتی مجله‌ی روزهای زندگی نیمه‌ی اول شهریور رو خریدم ، روانشناسی شخصیتش که مربوط به متولدین شهریور بود به خاطر همخوانی زیادی که با خصوصیات خودم داشت توجهم رو جلب کرد!  تصمیم گرفتیم این پست رو اختصاص بدم به : 

 

 زنان متولد شهریور

 زنان شهریوری در میان زنان دیگر ماهها در جایگاه خاصی قرار دارند. صداقت و نجابت از خصوصیان بارز آنان است. اگر کاری را پی گرفتند تا پایان ادامه‌اش می‌دهند و هیچ مانعی نمیتواند آنان را از حرکت باز دارد.

دلشان نمی‌خواهد کسی برایشان نقش بازی کند و زمینه‌ی فریب آنها را فراهم سازد، از طرفی خودشان نیز این ترفند را به کار نمی‌گیرند.

زنان شهریوری در دوستی ثابت قدم هستند اما اگر بدانند در دوستی مورد سواستفاده قرار گرفته‌اند طغیان می‌کنند و سخت بر‌می‌آشوبند. اگر دوستتان شهریوری است، حتما مانند خودش با اون رفتار کنید. اگر روزی از او خواستید تا فلان لباسش را به شما قرض بدهد خود را آماده کنید تا چیزی به او بدهید تا او هم بهره‌مند شود.

اگر احساس کند که شما به عنوان یک دوست یک طرفه‌ می‌خواهید از حسن نیت او بهره‌مند شودید برایتان گران تمام می‌شود.

این را هم باید افزود که اگر خطایی از او سر بزند نباید سعی کنید  قانعش کنید که خطاکار است، چرا که در بحث و جدل کردن با او به هیچ نتیجه‌ای نخواهید رسید!

زنان شهریوری در عشق بسیار وفادار هستند، آنها ممکن است در ظاهر خیلی بااحساس به نظر نیایند ولی در وجودشان آتشی از عشق دارند.

از آنها احساسات پرشور نخواهید دید اما یقین داشته باشید به همان اندازه شما را دوست دارند. ممکن است در پاره ای از موارد ناگهان ابرها کنار بروند و خورشید احساسات آنها بر شما بتابد و سرمای وجودتان را گرم کند.

اگر با شما مشکلی داشته‌ باشند خیلی زود خواهید فهمید چرا که نمیتوانند ریاکار باشند. علی رغم اینکه خیلی باهوش و تیزبین هستند نمیتوانند طوری رفتار کنند که شما را بفریبند.

معمولا زنان شهریوری آشپزان قابلی هستند و در خانه‌داری هم موفق عمل می‌کنند و همیشه خانه رو تمیز نگه ‌می‌دارند.

مواظب باشید در زندگی شلخته نباشید چرا که او از آدمهای بی‌نظم خوشش نمی‌آید. اگر برنامه‌ای برای دکور منزل دارد نگران نباشید و هرچه پول می‌خواهد در اختیارش قرار دهید، ولخرجی نخواهد کرد اما در عوض منزلتان را دیدنی خواهد کرد.

زنان شهریوری می‌توانند در این ماه که ماه تولد خودشان است کارهای عقب افتاده خود را به سرانجام برسانند. بهتر است شجاعت گفتن یک "ببخشید" را داشته باشند. گاهی یک معذرت‌خواهی کوچک و ساده می‌تواند تحول بزرگی در زندگی ایجاد کند. کدورتهای پیش پا افتاده مانند موریانه‌ها پایه‌های زندگی را می‌خورند، پس بهتر است آنها را از بین برد. زنان شهریوری نباید فکر کنند همه چیز را می‌دانند بلکه بهتر است در کارهای اقتصادی از همفکری دیگران بهره‌مند شوند.

تهمینه میلانی، زیبا بروفه، گوهر خیراندیش، شهلا ریاحی، سارا خوش جمال فکری و ...  از جمله زنانی هستند که در شهریور ماه متولد شده‌اند.

 

پیوست مهم: یادتون نره در نظرسنجی انتخاب یکصد وبلاگنویس برتر زن به هزار و یک شب رای بدید . . .


کلمات کلیدی: